Eendaagse beval cursus

Ben je druk, zoek je een beval cursus in het weekend? En wil jij je praktisch voorbereiden op een positieve bevalling? Dan is eendaagse beval cursus met partner een uitkomst!

Al vanaf 28 weken tot en met 37 weken kan je meedoen. De cursus is nuchter en boordevol informatie over de verschillende fasen van de bevalling, wat je kan verwachten, handige technieken, ademoefeningen en houdingen om onder andere de weëen op te vangen en nog veel meer.

Of je nou voor het eerst zwanger bent of voor de tweede of derde keer, het blijft fijn om je even helemaal te richten op jezelf en de baby in je buik. Door een cursus te volgen samen met je partner bereid je je fysiek en mentaal voor op de geboorte van je kindje.

De groepen zijn max 8 deelnemers, zodat er voldoende tijd en aandacht is voor vragen.

Data

  • Zaterdag   14 oktober      12-16.00 uur
  • Zaterdag   18 november  12-16.00 uur
  • Zaterdag     2 december  10-14.00 uur
  • Zaterdag     13 januari     10-14.00 uur
  • Zondag       11 februari    12-16.00 uur

Docent

Helene Kissels

helene kissels

Kosten

E 140 per stel (inclusief handout, snack , thee en koffie)

Je bent natuurlijk ook welkom als je de cursus zonder partner wil volgen!

Locatie

Yogastudio kleverpark, Santpoorterstraat 31 Haarlem

Aanmelden

info@yogastudiokleverpark.nl

hypnobirthing contact